بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان به سازندگان در طرح نهضت ملی مسکن پرداخت شد

بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان به سازندگان در طرح نهضت...

محمود شایان گفت: در طرح نهضت ملی مسکن ۷ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۲ هزار و ۷۷۶ میلیارد تومان از محل تسهیلات به حساب سازندگان پرداخت...

بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان به سازندگان در طرح نهضت ملی مسکن پرداخت شد


محمود شایان گفت: در طرح نهضت ملی مسکن ۷ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۲ هزار و ۷۷۶ میلیارد تومان از محل تسهیلات به حساب سازندگان پرداخت شد.
محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در خصوص تازه ‌ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در آن بانک و پرداخت تسهیلات به سازندگان آماری را ارایه کرد.
مدیرعامل بانک مسکن گفت: تاکنون حدود ۳۳۲ هزار و ۴۰۸ نفر در بانک مسکن برای طرح نهضت ملی مسکن حساب افتتاح کردند که از این میزان ۲۰۸ هزار و ۹۵۳ نفر آورده خود را به حساب طرح نهضت ملی مسکن واریز کردند.

مسکن فولاد شهر
شایان ادامه داد: جمع آورده متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن ۱۳ هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان است. از جمع آورده متقاضیان تاکنون ۷ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده و ۵ هزار و ۸۶۴ میلیارد تومان نزد بانک است تا بنا به درخواست دستگاه‌ های متولی به سازندگان پرداخت شود.
وی ادامه داد: از محل تسهیلات تاکنون ۲ هزار و ۷۷۶ میلیارد تومان به حساب سازندگان پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک مسکن توضیح داد: تعداد ۹ هزار و ۳۸۴ پروژه به تعداد ۱۶۲ هزار و ۲۱۸ واحد به بانک معرفی شد. از این تعداد تاکنون یک هزار و ۵۱۸ پروژه به تعداد ۴۴ هزار و ۶۰۸ واحد قراردادشان منعقد شده است.
وی مبلغ تسهیلات منعقد شده را ۱۳ هزار و ۱۵۹ میلیارد تومان عنوان کرد.


به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر