ثبت نام مسکن ملی

ثبت نام مسکن ملی

سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن در اسفند ماه مجددا باز خواهد شد و جاماندگان می‌ توانند در این طرح نام نویسی کنند.

ثبت نام مسکن ملی

محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به اجرای طرح سالانه ساخت یک میلیون واحد مسکونی و پایان نام نویسی متقاضیان در این طرح اظهار داشت: شورای عالی مسکن حداقل دو ماه یکبار با حضور رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت تشکیل می ‌شود و حضور تمامی وزراء در این جلسه فرصت مناسبی برای هماهنگی و نزدیکی بین دستگاه‌ های در راستای ساخت مسکن در کشور به شمار می ‌رود.
وی افزود: همراهی بانک ‌های عامل در اجرای این طرح و ارائه تسهیلات و همچنین وزارت صمت برای موضوع مصالح ساختمانی حائز اهمیت است و باید هماهنگی ‌های لازم بین این دستگاه ‌ها و وزارت اقتصاد و دارایی صورت بگیرد.
رضایی کوچی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی هم اکنون زمین را برای اجرای طرح ملی مسکن آماده کرده است، اما متاسفانه بانک‌ ها همراهی لازم را ندارند و ما از زمان بندی عقب هستیم.
وی گفت:
سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن با پیگیری‌ های بعمل آمده در اسفند ماه مجددا بازگشایی خواهد شد و جاماندگان می ‌توانند در این طرح نام نویسی کنند.
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تمامی جاماندگان این طرح درخواست کرد حتما در فرصت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند چون که تسهیلات و زمین بر اساس تعداد نام نویسی‌ ها در نظر گرفته خواهد شد.

ثبت نام مسکن ملی
وی افزود: این افراد در این سامانه در صورتی که فرصت نام نویسی نداشتند در اسفند ماه ثبت نام کنند ما در این قانون محدودیت نداریم و متناسب با تقاضا زمین و مصالح آن تامین می ‌شود.
رضایی کوچی تاکید کرد: خبرنگاران و هنرمندان بر اساس هماهنگی‌ های بعمل آمده میان وزارت راه و شهرسازی و ارشاد اسلامی به شکل اولویت دار در طرح ملی مسکن قرار خواهند گرفت.

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر